MENU

Bootcamp Extreme

Program BOOTCAMP EXTREME je nejnovější z řady produktů BOOTCAMPS. Byl vytvořen s hlavní myšlenkou další výzvy. Můžete se na něj dívat jako na reakci na současný trend v přechodu rekreačního sportovce ve výkonnostního, kterému už nestačí zaměření na prožitek se zdravotními benefity, ale profiluje se spíše směrem k výkonu a tedy i účasti na různých závodech.

Mnozí naši členové se za léta cvičení  u nás neskutečně vypracovali a někdy jim BOOTCAMP ORIGINAL přestával stačit. Určitě není správné chápat to tak, že by tréninky v programu ORIGINAL byly jednoduché. Nicméně pořád jsou zde možné drobné ústupky ze strany instruktora, který individuálně reguluje danou zátěž. V programu EXTREME je přesně daná náplň lekce a instruktor Vás spolu s ostatními tlačí do jejího naplnění.    

BOOTCAMP EXTREME je určen pro kondičně vyspělé jedince, kteří se nebojí tvrdší dřiny a chtějí ze sebe dostat maximum. Program je specifický tím, že tréninky probíhají v rámci deseti týdenních bloků, kdy vždy první trénink oné desítky obsahuje test kondice (běh na 3km, kliky, shyby, dřepy, výdrž v planku) Následujících osm lekcí se zaměřuje na cílený rozvoj všech pohybových dovedností, podle předem daného harmonogramu a celý blok vygraduje desátým tréninkem, kde Vás prověří naše Bootcamps chalenge. Co je její podstatou je prozatím tajemstvím.

Nicméně, připojit se můžete kdykoli během deseti týdnů. Pokud si nejste jistí, jestli na trénink máte, pojďte to vyzkoušet. Se zbytkem skupiny se vybičujete k výkonům, na které byste při individuálním tréninku ani nepomysleli! A pokud nestačíte tempu? Vždyť o nic nejde, stačí ještě pár měsíců v programu ORIGINAL a pak to zkusíte znovu!

Druhý blok Bootcamps Extreme bude startovat na jaře 2018.