MENU

Bootcamp Extreme

Program BOOTCAMP EXTREME představuje absolutní vrchol, co se týče náročnosti programů BOOTCAMPS. Byl stvořen s hlavní myšlenkou, připravit pro Vás další výzvu. Můžete se na něj dívat jako na reakci na současný trend, který reprezentuje velké množství překážkových závodů různých forem a objemů, jejichž účastníci se profilují spíše směrem k maximálnímu možnému výkonu a dosažení co možná nejlepšího výsledku

      

Mnozí naši členové se za léta cvičení  u nás neskutečně vypracovali. Program BOOTCAMP ORIGINAL jim přestával stačit a určitě to nebylo tím, že by tréninky v programu ORIGINAL byly jednoduché. V programu EXTREME je přesně daná skladba i náplň lekce a instruktor Vás spolu s ostatními tlačí do jejího naplnění tak, aby jste ze sebe dostali všechno, co ve Vás je. 

BOOTCAMP EXTREME je určen pro kondičně vyspělé jedince, kteří se nebojí tvrdší dřiny a chtějí ze sebe dostat maximum. Program je specifický tím, že tréninky probíhají v rámci deseti týdenních bloků, kdy vždy první trénink obsahuje test kondice (běh na 3km, kliky, shyby, dřepy, výdrž v planku) Následujících osm lekcí se zaměřuje na cílený rozvoj všech pohybových dovedností, podle předem daného harmonogramu a celý blok vygraduje desátým tréninkem, kde Vás prověří naše Bootcamps challenge. Co je její podstatou je prozatím tajemstvím.

Připojit se můžete kdykoli během deseti týdnů. Pokud si nejste jistí, jestli na trénink máte, pojďte to vyzkoušet. Se zbytkem skupiny se vybičujete k výkonům, na které byste při individuálním tréninku ani nepomysleli! A pokud nestačíte tempu? Vždyť o nic nejde, stačí ještě pár měsíců v programu ORIGINAL a pak to zkusíte znovu!

Registrovat se nyní