MENU

Bootcamp soustředění

Podzimní soustředění Bootcamps 2019 – Křivoklátsko - Resort Vyhlídka Šlovice

Nová lokalita, pro někoho méně známé západní části Křivoklátska, bude hostit naše letošní podzimní soustředění. Opět nebude nouze o skvělé sportovní výkony, soutěže, večerní zábavu a regenerační program. Zázemí nám poskytne hotel Vyhlídka Šlovice, který dostojí svému názvu, protože se nachází přibližně 200m horizontálních a 70m výškových od řeky Berounky. Okolí nabízí ideální podmínky pro naše tréninky a pohyb v přírodě, po kterém určitě oceníte klid a útulný hotel pro odpočinek i zábavu s přáteli. 

Soustředění je skvělá možnost, jak nahlédnout do života profi sportovců. Máte pevně stanovený program, stačí se jen soustředit na akci podle hesla 

TRAIN - EAT - SLEEP - REPEAT

Prostě báječný relax v přírodě, kde si dáte do těla v pestrých aktivitách s fajn lidmi, neřešíte práci, internet, sociální sítě, rodinu, vaření či nákupy. Bude to čas jen pro Vás, po němž se vrátítě s úsměvem zase o něco výkonnější a odpočinutější:-)

Zajímá Vás jak takové soustředění vypadá, přečte si report z podzimního sosutředění 2018, nebo toho jarního 2019 a hned budete mít reálnou představu.

Termín:

10. 10. - 13. 10. 2019 (příjezd ve čtvrtek odpoledne, odjezd v neděli odpoledne)

Místo:

Resort Vyhlídka Šlovice, Hřebečníky-Šlovice 146, 270 41 

Ubytování:

Resort Vyhlídka Šlovice***, nově zrekonstruované dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, nekuřácký hotel, restaurace, bazén, sauna, welness (masáže, finská sauna, bylinková aromasauna, ochlazovací lázeň, Whirlpool)


Strava:

plná penze v hotelové restauraci

Doprava:

vlastní (70 min, 65 km od Prahy), parkováni zdarma před hotelem

Náplň soustředění:

O vaše pohybové vyžití, se budou starat minimálně dva trenéři Bootcamps. Čekají Vás ranní rozcvičky, klasické tréninkové jednotky, prodloužené výběhy s překvapením, týmové soutěže a  další netradiční sportovní disciplíny. To vše s využitím místních terénů i Vám dobře známých pomůcek z našich pražských lokalit. Nebudou však chybět ani klidnější protahovací a kompenzační bloky. K dispozici máme hřiště s umělou travou 40x30m a místní welness. 

Cena: 

4490,- (ubytování, plná penze, pohybový program, volné využité vyhřívaného venkovního bazénu a hřiště)

Podmínky: 

Kapacita soustředění je 18 aktivních účastníků. Rezervace místa na soustředění je podmíněna závazným přihlášením a zaplacením zálohy ve výši 2000,- Kč.

Přihlášení:

Na soustředění se můžete přihlásit na: michal.stohanzl@bootcamps.cz. Stejně tak pište v případě dalších dotazů.

 

Soustředění