MENU

Bootcamp soustředění

Vzhledem k aktuální situaci ohledně opatření vlády proti šíření koronaviru je jarní soustředění 2020 zrušeno. 

Jarní soustředění Bootcamps 2020 – Vysočina - Melechov - hotel Kouty 

Pro jarní soustředění jsme vybrali opět lokalitu na Vysočině, kde se konalo soustředěné před čtyřmi lety. Zázemí nám poskytne hotel Kouty, který se nachází v Českomoravské vrchovině nedaleko Ledče nad Sázavou. Areál leží uprostřed lesů v nadmořské výšce 550m při úpatí vrchu Melechov - 715 m n.m.  Jen 50m od hotelu je čistý rybník, skvělý na ranní otužování, v okolí cyklostezky a turistické trasy. Přímo u hotelu jsou k dispozici tenisové kurty a beach-volejbalové hřiště, jak pro samotné hry, tak pro trénink. V hotelu je možnost domluvit využité sauny. 

Soustředění je skvělá možnost, jak nahlédnout do života profi sportovců. Máte pevně stanovený program, stačí se jen soustředit na akci podle hesla 

TRAIN - EAT - SLEEP - REPEAT

Prostě báječný relax v přírodě, kde si dáte do těla v pestrých aktivitách s fajn lidmi, neřešíte práci, internet, sociální sítě, rodinu, vaření či nákupy. Bude to čas jen pro Vás, po němž se vrátítě s úsměvem zase o něco výkonnější a odpočinutější:-)

Zajímá Vás jak takové soustředění vypadá, přečte si report z podzimního soustředění 2018, nebo toho jarního či podzimního 2019 a hned budete mít reálnou představu.

Termín:

3. - 5. 4. 2020 (příjezd v pátek po obědě, odjezd v neděli odpoledne)

Místo:

Hotel Kouty, Rejčkov 20, Ledeč nad Sázavou 584 01

Ubytování:

Hotel Kouty - Hotel je obklopen lesy, loukami a pstruhovým rybníkem. Areál samotný nabízí 100 000 m² naprostého klidu. Kolem hotelu nejsou žádné rušné silnice. Ubytování je připraveno v dvou lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením (toaleta a sprchový kout).Strava:

plná penze v hotelové restauraci

Doprava:

vlastní (70 min, 90 km od Prahy), parkováni zdarma před hotelem

Náplň soustředění:

O vaše pohybové vyžití, se budou starat minimálně dva trenéři Bootcamps. Čekají Vás ranní rozcvičky, klasické tréninkové jednotky, prodloužené výběhy s překvapením, týmové soutěže a  další netradiční sportovní disciplíny. To vše s využitím místních terénů i Vám dobře známých pomůcek z našich pražských lokalit. Nebudou však chybět ani klidnější protahovací a kompenzační bloky

Cena: 

2900,- (ubytování, plná penze, pohybový program)

Podmínky: 

Kapacita soustředění je 18 aktivních účastníků. Rezervace místa na soustředění je podmíněna závazným přihlášením a zaplacením zálohy ve výši 1500,- Kč do 7. 3. 2020. Soustředění se uskuteční při minimílním počtu aktivních účastníků, který je stanoven na deset.

Přihlášení:

Na soustředění se můžete přihlásit na: michal.stohanzl@bootcamps.cz. Stejně tak pište v případě dalších dotazů.

 

Soustředění