MENU

Bootcamp soustředění

Jarní soustředění Bootcamps 2019 – Klíny, Krušné hory

Po úspěšném podzimním soustředění, které proběhlo v této lokalitě, jsme se rozhodli na jaro neměnit a vyzkoušet co nám Klíny nabídnou v teplejším jarním období. Opět nebude nouze o skvělé sportovní výkony, soutěže, večerní zábavu a regenerační program. Zázemí nám poskytne hotel Emeran v areálu střediska Klíny v Krušných horách. Areál leží uprostřed lesů v nadmořské výšce 720m na úpatí Šumného dolu. Okolí nabízí ideální podmínky pro naše tréninky a pohyb v přírodě, po kterém určitě oceníte klid a útulný hotel pro odpočinek i zábavu s přáteli.

Zajímá Vás jak takové soustředění vypadá, určitě se mrkněte na fotoalbum 2018, které najdete dole a přečtěte si report z podzimní akce!

Termín:

25. 4 - 28. 4. 2019 (příjezd ve čtvrtek odpoledne, odjezd v neděli odpoledne)

Místo:

Sport areál Klíny, Rašov 64, 

Ubytování:

Hotel Emeral***, dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, nekuřácký hotel, restaurace, fitness, welness, masáže

Strava:

plná penze v hotelové restauraci

Doprava:

vlastní (80 min, 98 km), parkováni zdarma před hotelem,

Náplň soustředění:

O vaše pohybové vyžití, se budou starat dva trenéři Bootcamps. Čekají Vás ranní rozcvičky, klasické tréninkové jednotky, prodloužené výběhy s překvapením, týmové soutěže a vyzkoušíte si také překážkový běh, který pro Vás připraví naši trenéři. To vše s využitím místních terénů i Vám dobře známých pomůcek z našich pražských lokalit. Nebudou však chybět ani klidnější protahovací a kompenzační bloky, všichni si vyzkouší relaxaci prostřednictvím autogenního tréninku. Pokud by bylo vyloženě špatné počasí, na některé tréninové jednotky bude využita sportovní hala cca 100m od hotelu. K dispozici je zde finská a bio sauna

Cena: 

4100,- (ubytování, plná penze, pohybový program)

Podmínky: 

Kapacita soustředění je 18 aktivních účastníků. Rezervace místa na soustředění je podmíněna závazným přihlášením a zaplacením zálohy ve výši 2000,- Kč do 28. 2. 2019.

Přihlášení:

Na soustředění se můžete přihlásit na: michal.stohanzl@bootcamps.cz. Stejně tak pište v případě dalších dotazů.

 

Soustředění