MENU

Bootcamp soustředění

Bootcamp soustředění je vlastně aktivní dovolená…, různorodé tréninky, výzvy, běhy, plavání, jízda na kole a k tomu všemu dobrá zábava s nejlepšími instruktory BOOTCAMPS. Nezaručujeme pouze skvělou zábavu v přírodě s předními instruktory, ale také to, že se vrátíte zářící, s 12,000 spálenými kaloriemi a se spoustou nových stejně smýšlejících kamarádů. Je to skutečně dovolená, jako žádná jiná!

V BOOTCAMPS věříme, že je větší zábava cvičit s ostatními, na soustřední potkáte podobně smýšlející lidi během týdne plného aktivit v krásném prostředí mimo město, mimo stress, mimo povinnosti. O co tedy jde…poznat nové kamarády, navázat nová přátelství, získat nové znalosti od našich zkušených instruktorů BOOTCMPS a v neposlední řadě pořádně zamakat na své kondici a dostat se do formy. Když zrovna nejste zaneprázdněn pálením 800 kalorií na tréninku, budete mít i čas na trošku té pasivní relaxace a když sluníčko dovolí, tak i na opalování.

Neděláme rychlé změny, ale snažíme se inspirovat k dlouhodobé změně životního stylu. Koneckonců, zdravý životní styl by měla být zábava – ne fuška!!!

Na co všechno se můžete těšit:
Minimálně 5x bootcamp trénink, cyklo tréninky, plavání v přírodě, bootcamp výlet po okolí, soutěže, hry a všechny možné další aktivity. Mimo aktivní pohyb bude také příjemná regenerace. K tomu všemu samozřejmě dobrá parta lidí a zábava, bez které se žádný trénink neobejde. Během soustředění se zaměříme na rozvoj všech schopností a dovedností. Pokud by měl někdo obavy, zda soustředění zvládne, tak se nemusí bát! Naši trenéři zohlední každého účastníka soustředění a nastaví úroveň tak, aby si každý mohl vyzkoušet, kde jsou právě jeho limity.

Co se sebou:
Záleží na ročním obdobé a typu soustředění, vše je vždy důkladně specifikováno. Mimo zimní období to bude určitě horské či trekové kolo, oblečení na kolo (raději teplejší), obuv na kolo, vybavení na kolo jako je cyklistická helma, pumpička, náhradní duše, láhev na vodu, cyklo brýle a další dle úvahy. Při zimních soustředěných budete muset přidat vybavení na běžecké lyřování či zimní turistiku.
Sportovní oblečení do přírody a na trénink, obuv (ideálně dva páry), plavky a ostatní vybavení dle uvážení.

Ubytování:
Zajištujeme vždy předem vyzkoušené hotely, které plně vyhovují našim tréninkovým plánům. Pokoje jsou nejčastěji řešeny formou dvoulůžkových nebo čtyřlůžkových pokojů. V případě individuálního přání je možné i jiné řešení.

Strava:
Nejčastěji formou plné penze.

Doprava:
Vlastní.

Aktuální termín soustředění:

Podzimní soustředění - 4. - 7. 10. 2018 (o podrobnostech Vás budeme informovat)