MENU

Bootcamps restart 2021

19.05.2021 (13:17)

Bootcamps restart 2021

Milí příznivci Bootcampu,

moc Vás všechny zdravíme a děkujeme za trpělivost. Velmi nás mrzí dlouhá pauza, která vlastně neměla v trvání Bootcamps od roku 2007 obdoby. Nejen Vám, ale i trenérům naše tréninky chybí a moc Vás zdraví. Zvládli jste trénovat sami? Doufáme že ano a stejně tak věříme, že se těšíte znovu do akce.

S potěšením Vám můžeme oznámit, že po předlouhém sportovním půstu dojde k 24.5.2021 k obnovení provoz Bootcamps a nastartování tréninků na našich lokalitách. Následující informace by Vám měli odpovědět na nejpalčivější otázky, které se týkají zahájení provozu.

1. Členství a stav kreditů na Vašich profilech. Aktuální stav členství nyní neodpovídá realitě, vše bude upraveno: Pokud jste měli v době ukončení tréninků (14. 10. 2021) aktivní členství, stav kreditu i zaplacená doba členství se Vám obnoví k 24. 5. 2021 do tohoto stavu. Pokud jste měli v době ukončení tréninků členství přerušeno (ať už na jakoukoli dobu) členství se vám obnoví jako aktivní k 24. 5. 2021.

2. Tréninkové lokality a časy. Při pohledu na náš kalendář můžete vidět v jaké dny, v kterých lokalitách a časech trénujeme. Ve stručnosti:

a.       Záběhlice – tréninky, ve stejném rozsahu jako loni

b.       Braník - tréninky, ve stejném rozsahu jako loni

c.       Letná - tréninky, ve stejném rozsahu jako loni

d.       Stromovka – prozatím ranní tréninky pouze v úterý a pátek

e.       Divoká Šárka – prozatím pouze ranní tréninky

f.        Bohnice - tréninky, ve stejném rozsahu jako loni

Po měsíci provozu budeme vyhodnocovat a upravovat četnost tréninků podle zájmu a vytížení.

              Místa srazu zůstávají na všech lokalitách beze změny.

3.   Opatření na tréninku v souvislosti s aktuálně platným nařízením. Pro nás stěžejní- limity počtu cvičenců (50 osob) a zrušení povinnosti ochranných prostředků. Stále Vás však prosíme:

a.       účastni se tréninku, pouze pokud jsi zdráv, pokud se necítíš dobře, na trénink nechoď

b.       přijď na trénink už převlečený, na většině lokalit jsou šatny stále uzavřeny, z důvodu nařízení vlády je možné využít pouze WC

c.       dbej pokynů obsluhy a trenéra

Chápeme, že pro mnohé z Vás může být návrat k tréninkovému zatížení náročný. Můžete se ale spolehnout na naše trenéry, kteří Vám pomohou najet zpět do zajetých kolejí!!!

V případě jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte - info@bootcamps.cz , těšíme se neviděnou na startovní čáře.

Váš tým Bootcamps