MENU

První lekce zdarma

Zaujal Vás Bootcamps a založili jste si profil na stránkách www.bootcamps.cz?
Gratulujeme! A pojďme hned společně probrat, co dál.
Přihlaste se na webu Bootcamps do svého rozhraní: https://www.bootcamps.cz/registrace/ a to tak, že vyplníte váš e-mail a heslo. Nyní jste ve svém klientském účtu.

Na svém profilu uvidíte svoje ID a pod ním je základní nabídka:
Aktuální zůstatek
Lekce zdarma
Typ členství
Aktuální stav / historie
Platba členství / nabití kreditu

Vyberete si políčko s názvem – Lekce zdarma a v něm kliknete na aktivní odkaz – 1 lekce. Tím se přesunete do našeho kalendáře, kde si vyberete z nabídky všech tréninků ten, který se vám hodí. Teď už vám vůbec nic nebrání si vybraný trénink přijít vyzkoušet. Jak to na něm bude vypadat a jak se připravit se dozvíte hned teď…

Před tréninkem:
1.    Lokalita tréninku - možná se budete v dané lokalitě pohybovat poprvé, tak je ideální si s předstihem zjistit spoj, anebo promyslet cestu autem na místo. Parkování, nejbližší zastávky vlastní místo zázemí, to vše je popsané na webových stránkách jednotlivých lokalit.
2.    Co si zabalit sebou do sportovní tašky - pár venkovní běžecké obuvi, sportovní tričko, ve kterém se cítíte pohodlně a šortky/tepláky nebo legíny jsou ideální. Pokud je zimní období tak ještě sportovní bundu. Během některých cvičení si lehnete na zem, takže připravte se i na možnost, že se trochu zašpiníte - to je součástí zábavy!  Oblečení samozřejmě přizpůsobte ročnímu období.
3.    Dietní režim není vůbec složitý. Před ranním tréninkem něco malého jako např. banán, před odpoledním tréninkem cca 2 hodiny něco lehkého dle vlastí preference. Ohledně pitného režimu je možné si vzít malou láhev s pitím sebou na trénink, ale není to nutné.

Průběh tréninku Bootcamps:
1.    Na místě srazu Vás přivítá usměvavý trenér. Určitě to pozná, ale hned mu řekněte, že jste na prvním tréninku. Trenér/ka Vám vysvětlí, co a jak - především jak bude probíhat trénink, zeptá se Vás, jestli nemáte zdravotní obtíže a upozorní na co si dávat pozor během cvičení.
2.    Během tréninku už si jen užíváte pokyny a skvělý pohyb. Určitě se i zasmějete a jednoznačně si to užijete.
3.    Cokoli je vám nejasné, máte pochybnosti, něco Vás bolí, není Vám příjemné, zeptejte se trenéra/ky je tady pro Vás. Má za sebou desítky tréninkových lekcí a máloco ho překvapí.
4.    Nikdo na Vás nebude křičet! Naši trenéři se budou snažit skupinu pozitivně povzbuzovat, aby byla co nejvíce motivovaná. Ve skupině je vždy přátelská atmosféra a navzájem se všichni snaží povzbudit, abyste Vy dosáhli lepších výsledků, takže se není čeho bát.
5.    Trénink Bootcamps je velice komplexní a vždy v sobě bude zahrnovat běh v různých formách, cvičení s vlastní vahou a také cvičení s pomůckami. Trénink je vždy postavený tak, aby ho zvládl každý, kdo na trénink přijde. Kdo je trénovanější dostane vyšší počet opakování nebo větší zátěž a delší úsek na běh a obráceně. Takže si všichni zatrénují podle své výkonnosti.

Po tréninku:
1.    Máte to za sebou. Hodina a čtvrt poctivé práce, teď je ideální čas vychutnat si endorfiny a  podělit se o pocity s ostatními včetně trenéra/ky. Můžete probrat všechny vaše dotazy.
2.    V šatně se dáte do kupy a hned budete plánovat, kdy přijdete na další trénink.
3.    Den, dva po tréninku budete možná něco cítit a pobolívat, ale tak je to správně. Dochází k adaptaci vašeho těla a příště Vám to půjde zase o mnoho lépe.

Máte otázky? Obraťte se na nás kdykoliv na: info@bootcamps.cz nebo tel: +420 608 730 379.

Těšíme se na vás:)