MENU

O nás

V roce 2008 se zrodila myšlenka provozovat v ČR tréninky podle konceptu zvaného BOOTCAMP jako alternativu ke stereotypnímu cvičení ve fitness centrech. Ohlas byl velice kladný, což nás motivovalo k dalšímu rozšiřování poskytovaných služeb a také k vlastnímu zdokonalování.

V roce 2015 byla založena společnost - Basic Training z.s., která se stala provozovatelem BOOTCAMPS.

Naší hlavní myšlenkou bylo a stále je přimět co nejvíce lidí všech věkových kategorií, bez rozdílu pohlaví a fyzické zdatnosti ke cvičení v přírodě mimo uzavřené prostory, ve kterých už tak tráví téměř veškerý svůj čas. Tohoto cíle se snažíme dosáhnout tím, že lidem nabízíme alternativu k již zavedeným lekcím ve fitness centrech a podobných zařízeních a to formou odborně vedeného tréninku ve venkovním prostředí prostřednictvím profesionálních instruktorů.

Hlavním cílem BOOTCAMPS není za každou cenu jen výkon. Důraz klademe zejména na maximální profesionalitu a efektivitu v rozvoji pohybových schopností a to v přátelské a možná i rodinné atmosféře, která bude mít pozitivní vliv na psychiku každého z nás.

Podařilo se nám tak vytvořit zcela novou formu cvičení, která je vhodná pro každého. Hlavní výhodou je, že díky variabilitě cvičení, množství pomůcek a celkovému zázemí je cvičení nejen trénink, ale také zábava. Cvičení probíhá v různých lokalitách a s různým zázemím, ale vždy v krásném prostředí parků, lesů nebo na venkovním hřišti.

Nejčastějším dotazem je – opravdu to zvládnu, když nejsem trénovaný? Odpověď je ano! Výhodou cvičení bootcamp je, že není nutné, aby každý zvedal stejnou váhu, jako v posilovně. Každý cvičí zejména se svojí vlastní tělesnou váhou, takže efektivita cvičení je vždy přímo úměrná úsilí, které do tréninku vložíte a nehrozí, že byste jakýkoliv cvik nezvládli.

Každý den budete mít možnost na sobě pracovat a zároveň u toho prožít zábavu a cítit se příjemně. S vědomím, že vše děláte pro své zdraví, s lidmi, kteří to vnímají stejně a díky tomu si už nikdy nenecháte ujít další trénink.

Náš tým se rozrůstá o nové členy, nové instruktory a nové lokality. Motivace přivádět lidi ke sportu a pohybu v nás pořád roste.
Vyzkoušejte si první lekci zdarma – uvidíte sami, jak úžasné cvičení může být.