MENU

Co nabízíme

BOOTCAMP je víc než trénink, je to výzva a zároveň taky zábava. BOOTCAMP se stane součástí vašeho života a díky tomu budete nejen fyzicky zdatnější, ale také psychicky odolnější. Obrovskou výhodou tréninku BOOTCAMP je skutečnost, že každá lekce je zcela jedinečná a vždy Vás něčím překvapí. Nejen cviky jako takové a jejich intenzita, ale i různorodost prostředí a další vnější faktory zajistí, že cvičení pro Vás nikdy nebude představovat stereotyp nebo povinnost, ale naopak se stane psychickým odpočinkem a bude představovat útěk od stresu a napětí.

Profesionální instruktoři Vám dokážou, že je ve Vás víc, než jste si mysleli. Zjistíte, kde jsou Vaše hranice, abyste se odrazili a nalezli v sobě nečekané dovednosti a schopnosti. Tréninky BOOTCAMPS probíhají za každého počasí, jak v létě, tak v zimě, neomezuje nás ani déšť ani sníh nebo tropické teploty. Jednoduše makáme, abychom mohli „být lepší než včera“. Jde nám hlavně o aktivní pohyb, snahu překonat svoje limity a dobře se u toho bavit.

BOOTCAMPS je o tom „dostat se do kondice společně“. Pro některé může být připojení se ke skupině skličující, jakmile Vás však insktruktor na Vaši zkušební hodině pozdraví, budete se cítit součástí skupiny a už během několika minut budete cítit tu neopakovatelnou atmosféru.

BOOTCAMPS je také společenskou cestou ke zdraví a fitness.

CO DĚLÁME

Naším hlavním cílem v BOOTCAMPS je inspirovat lidi k pozitivním změnám v jejich životě. Snažíme se o to tím, že se staráme o jejich zdraví a tuto starost o zdraví propojujeme s pozitivními zážitky z tréninku, při kterém nejde pouze o obsah, ale i o dobrou atmosféru a příjemnou zábavu. Přinést do života aktivitu a zdraví je naším největším posláním. Dosahujeme toho prostřednictvím BOOTCAMPS lekcí po celé České republice.

   

BOOTCAMPS PROGRAMY

Bootcamp je určen pro všechny bez ohledu na pohlaví, věk či aktuální kondici. Programy BOOTCAMPS zajistí, že budete fit a už nebudete muset hledat stále znovu a znovu motivaci nebo odhodlání. BOOTCAMPS programy kombinují všechny formy cvičení pod vedením těch nejlepších instruktorů, kteří mají odpovídající vzdělání a také vlastní mnohaletou zkušenost s pravidelným tréninkem mnohdy i na vrcholové úrovni. Během lekce budou účastníci překonávat výzvy, budou motivování a především se budou opravdu dobře bavit.

CO SI PŘINÉST SEBOU?

Na trénování s BOOTCAMPS nepotřebujete žádnou speciální výstroj. Základ je sportovní obuv, která Vám vyhovuje a cítíte se v ní pohodlně, dále sportovní tričko, kraťasy anebo tepláky jsou ideální. Některé cvičení zahrnují válení na zemi, takže buďte připraveni, že se trochu ušpiníte – to je součást zábavy! Bohužel, nemůžeme zaručit, počasí, ale můžeme zaručit, že na konci každého tréninku budete pořádně spoceni. Proto doporučujeme, abyste si po tréninku oblékli teplý vršek. V zimních měsících doporučujeme nosit rukavice a čepici.

Co tedy nabízíme:

  • Profesionální přístup našich instruktorů
  • Variabilitu tréninků
  • Výběr z lokalit po celé ČR
  • Ranní i odpolední lekce (tréninky)
  • Tréninky každý den, 7 dní v týdnu
  • Výběr z mnoha programů, dle Vaší fyzické zdatnosti nebo časových možností
  • Tréninky probíhající celoročně!

BOOTCAMPS je nejenom výzvou, ale hlavně zážitkem, jako žádný jiný.
Bez ohledu na Váš věk nebo fyzickou kondici se ponoříte do jiného světa.
Žádné bláto, žádná sláva!

Zkušební lekce zdarma