MENU

BOOTCAMP SPECIAL

Jednou za čas to chce změnu... A proto je tady Bootcamps special. Trénink, během kterého děláme něco jiného než obvykle. Přizveme členy ze všech lokalit, rodiny a přátelé a zasportujeme si jen tak. Pro radost, pro dobrou náladu.

Některé speciály již mají tradici, jako třeba Novoroční trénink nebo Vánoční běh ke stromečku. Některé pořádáme jen jednou. Ve všech případech ctíme hlavní princip Bootcamps a jsme vždycky venku. Ať je zima nebo vedro. Jsme rádi, že si můžeme zasportovat společně a zažít přitom Prahu trochu jinak než v obvyklém shonu.   

Speciály najdete v našem rozvrhu a informujeme o nich také na sociálních sítích. Jsou otevřené pro veřejnost a není třeba být členem, abyste si je vyzkoušeli. Můžete na ně přijít jen tak, bez registrace. Vítáni jsou i vaši blízcí a včetně dětí.

Bootcamps je tu pro všechny, kdo nechtějí život proválet na gauči a baví je pohyb venku. Vyzkoušet si nás můžete na zkušebním tréninku, kde dostanete standardní nálož komplexních cviků, pečlivě připravených trenérem, anebo právě na speciálu, kde zažijete volnější a pohodovější podobu pohybu.

Jsme tu pro vás už 15 let.