Kariéra

HLEDÁME do týmu HLAVNÍHO trenéra, který se stane hnacím motorem pro tým instruktorů BOOTCAMPS. Na starost bude mít team cca 15 ti trenérů.

Působíme v 6 lokalitách po celé Praze a každý týden si rozdělíme 19 tréninků.

Jak vypadá náplň práce?

Jako headcoach budeš mít na starost tým trenérů a budeš zodpovědný za kvalitu tréninků. Součástí kompetence na této pozici je zajištění personálního obsazení všech vypsaných tréninků z řad našich trenérů Zajištuješ, aby se všichni trenéři na své tréninky perfektně připravovali. Pečlivě kontroluješ evidenci tréninků a trenérů Spolupracuješ s marketingovým oddělením - pomáháš nám sbírat zpětnou vazbu od klientů, vyžádáš si fotodokumentaci od instruktorů z každého tréninku. Účastníš se pravidelných meetingů s vedením (1x za měsíc) a každý týden 1x online call Stále hledáš, co se dá zlepšit a nebojíš se nám představit své nápady.

Výhodou je naprostá časová flexibilita, práce headcoache je ideální jako doplněk k jiné práci (není žádný časový požadavek na to být v kanceláři)

Co u nového kolegy/kolegyně hledáme?

Nadšení pro sport a pohyb Cit pro jednání s lidmi.

Schopnost komunikovat. Všichni se chováme k sobě tak, jak chceme, aby se k nám chovali ostatní.

Jsme profíky za všech okolností, klient je pro nás vždy na prvním místě. Spolehlivost - na čem se domluvíme, to platí.

Vlastní praxe s vedením kolektivních tréninků nutná

Co ti můžete nabídnout?

Všechno si vyzkoušíš, provedeme tě tréninky, abys měl/a o práci u nás ten nejlepší přehled.

Práci ve velmi přátelském a semknutém kolektivu inspirativních lidí.

Finanční odměna dle dohody fixní částkou měsíčně Forma úvazku – na dohodu nebo na IČ

Co nás nejvíc motivuje v naší práci?

Jsme tým lidí naladěných na stejnou vlnu a na té jedeme. Nadšení instruktorů, sdílení zkušeností a poznatků z tréninků dělá BOOTCAMPS jedinečným. Máme jeden společný cíl a tím je splnění předsevzetí a osobních úspěchů našich klientů. Energii z tréninků se snažíme předávat na naše klienty a měnit jejich život k lepšímu.

Pro bližší informace využijte telefon nebo email uvedený v kontaktech.

Team Bootcamps