MENU

Obnovení provozu a trénování v Bootcamps

27.04.2020 (14:45)

Obnovení provozu a trénování v Bootcamps

Vážení přátelé Bootcampu,

chtěli bychom Vám velice poděkovat za podporu a přízeň, kterou jste nám v tomto nelehkém období zachovali. Bylo to poprvé od roku 2007, kdy jsme museli přerušit činnost na takto dlouho. Věříme ze Vám tréninky chyběli a máte chuť a ideálně potřebu znovu se pustit do akce.

Vzhledem k uvolnění restrikcí v souvislosti s Covid 19, můžeme konečně vyhlásit termín, kdy obnovujeme tréninky na našich lokalitách.

Od příštího pondělí 4. 5. 2020 opět začínáme trénovat v regulovaném provozu!!!

Musíme respektovat současná nařízení a proto se vždy řiďte pokyny trenéra a prosím berte na vědomí tyto pravidla:

1.    Při cvičení na místě i za pohybu se budeme vyhýbat ostatním osobám a budeme dodržovat veškerá doporučení k aktuálními datu.

2.    Počet lidí na tréninku je omezen na počet 10 včetně trenéra.

3.    Na trénink se doporučujeme přihlásit! Do této doby nebylo přihlašování na tréninky povinné. Kvůli omezením počtu osob na tréninku mají přednost přihlášení členové.  Přihlašujete se na svém profilu kdy v kalendáři stačí kliknout na vybraný trénink a potvrdit svoji účast.

4.    Tréninku se smí účastnit jen zdraví jedinec nevykazující příznaky žádného onemocnění.

5.    Využití zázemí. Na všech lokalitách se trénuje bez zázemí. Prosím přijďte na trénink již převlečení, nebo se převlečte v autě. Pokud bylo třeba je možné si odložit věci do zamykatelné boudy na pomůcky, ovšem bez záruky, proto prosím cennosti raději nebrat, míst u sebe nebo nechat v autě.

6.    Místa srazů pro jednotlivé lokality, zůstává v zásadě stejné jako obvykle.

a.       Divoká Šárka FTVS – před hlavním vchodem FTVS

b.      Stromovka – před planetáriem ve Stromovce (ZMĚNA)

c.       Braník – před recepcí Hamru

d.      Záběhlice – parkoviště u beachvolejbalových kurtů

e.      Letná – před fitness Nad Štolou

f.       Bohnice – ve školním areálu u červené brány od minigolfu

Chápeme že pro někoho z různých důvodů nemusí být reálné ještě za současného regulovaného režimu v  trénincích pokračovat. Pokud máte přerušené členství, je samozřejmě možné toto přerušení prodloužit nebo zkrátit, podle toho na co se cítíte. Prodloužení je možné prostřednictvím přihlášení se na Váš profil, pro zkrácení je třeba nás kontovat, stejně tak při jakékoli individuální žádosti.

Všichni trenéři se na Vás moc těší a mají pro vás přichystané ty nejvychytanější novinky i klasiku po které se Vám stýskalo!!!!

S přáním báječného dne a zdravého sportování,

Tým Bootcamps.