MENU

Proč si vybrat zrovna nás?

13.10.2017 (00:00)

JE TO ZÁBAVA:

Co můžeme zaručit? Na každém tréninku se nejenom zapotíte, ale i dobře pobavíte. Hodně lidí, kteří chodí cvičit do fitness center nakonec vzdá své úsilí, protože jim tento druh cvičení přijde nezábavný. To se u BOOTCAMPU nikdy nemůže stát. Parta lidí Vás povzbudí k lepším výsledkům a zároveň také rozesměje. Může se stát, že některé cviky Vás přinutí „ulehnout k zemi“ ušpinit se v blátě, nebo skočit do kaluže vody, ale to je samozřejmě vše součástí neopakovatelné atmosféry, jakou zažijete jenom na BOOTCAMPU.

MÁME VÝSLEDKY:

Maximální profesionalita a mnohaleté zkušenosti našich trenérů Vám zaručí, že svých cílů s námi dosáhnete. Nebude muset vymýšlet, co zrovna dnes cvičit a na co se zaměřit, ideální skladu tréninku za Vás a pro Vás připraví trenér. Při tréninku dohlédneme nejen na intenzitu cvičení, ale také na techniku provádění pohybů a tím zajistíme, že veškeré Vaše vynaložené úsilí se projeví přesně tak, jak jste si přáli a jak jste doufali.

Cvičení s BOOTCAMPS Vám zaručí výsledky, které budete schopni vidět a cítit.

JSME TEAM:

„SÁM POBĚŽÍŠ UŽ JENOM DO PRÁCE“!!! Jsme tým a chceme, abyste do našeho týmu patřili i Vy! Poznejte, jakou radost přináší cvičení v týmu, v partě lidí, která Vás vždy motivuje, povzbudí a potáhne kupředu. Všichni jsme v tom společně a podle toho to u nás vypadá. Na tréninku jsme parta, která má stejný cíl – udělat něco pro své tělo a mysl. Společně prožité tréninky a v nich zažité momenty štěstí, radosti a někdy i bolesti z nás tvoří nejenom team, ale také opravdové přátele.

MOTIVACE:

Každý to zná, každý z nás to zažil. Ten pocit, kdy se Vám nechce na trénink a najednou vzniká nekonečné množství důvodů, proč by bylo lepší zrovna dnes netrénovat a nechat to na jindy. A právě v tento moment Vám pomůže BOOTCAMP, protože víte, že na Vás čekají ostatní členi a kamarádi, kteří se těší na to, jak si společně zatrénujete.  Jste prostě součástí týmu, posouváte se kupředu a žádná výmluva není dost silná. Získáte nový, pozitivní přístup ke sportovním aktivitám a objevíte v sobě množství energie.

PROFESIONALITA ZARUČENA:

Součástí našeho týmu jsou pouze vysoce profesionální trenéři, nesmlouvaví, motivující, vnímavý a vždy v dobré náladě. Díky takovému vedení si zlepšíte svoji fyzickou i psychickou odolnost, budete obratnější, rychlejší a silnější. Každý z našich trenérů má zkušenosti z mnoha různých oblastí sportu, někteří mají i bohatou sportovní minulost a výsledky. Jsou to ti správní odborníci na sport a pohyb, kteří jej sami milují.

Každý trénink je připraven a sestaven podle typu jednotlivých programů a následně přizpůsoben na místě dle zdatnosti jednotlivých účastníků (jednotlivců).

JSME EFEKTIVNÍ:

Je vědecky dokázáno, že lidé sportující venku místo v uzavřených prostorech jsou efektivnější ve všech svých činnostech. Cvičení venku totiž odbourává stres a napětí, což vede mimo jiné i ke zlepšení duševního zdraví. Když pocítíte zlepšení nálady a snížení stresu, dojde také ke zvýšení frekvence cvičení. Efektivitu zajistí také profesionální trenér. Jeho profesionalita a energie vložená nejen do přípravy tréninku, ale do celého průběhu lekce je pro Vás garancí, že Váš čas byl využit na maximum.