MENU

Sedm statečných s klikou či lépe s KLIKY

4.04.2019 (11:26)

Sedm statečných s klikou či lépe s KLIKY

Včera proběhl první ročník Spring PUSH UP madness pod patronací BOOTCAMPS v zaštítění trenéra Ládi Žatečky. Do výzvy se pustilo sedm statečných a všichni podali skvělé výkony!!!! Ustanovující rekordy muži – Adam: 886 kliků za hodinu, ženy – Jindřiška: 333 dámských kliků za hodinu. Berme je jako hozenou rukavici, protože akci rozhodně zopakujeme!!

 

Na Letenské pláni nás odpoledne uvítalo krásné slunečné počasí, trochu ostřejší větřík, ale vcelku ideální počasí pro plánované výkony. Sešlo se celkem 7 borců, příchozí a pak zástupci z lokalit z Divoké Šárky, Braníka a Letné. Soutěžili jsme v počtu kliků za 60 minut, kdy úkolem soutěžících bylo udělat co největší počet kliků. Pro lepší orientaci v soutěži a snížení únavy jsme najeli na formát, určitého počtu kliků na začátku každé minuty. Byl tedy prostor pro taktiku a změny v tempu v závislosti na zvyšující se únavě. Soutěžící si počty kliků zaznamenávali do skórkarty a po hodině sečetli.

Ačkoli se zdá být hodina klikování neskutečně dlouhá, překvapivě všem relativně hladce utekla. Klik střídal klik, díky ozvučení akce padaly oblíbené songy, všichni se hecovali k lepším a lepším výkonům, které byly v některých případech dech beroucí. Výkonem 886 kliků za hodinu zvítězil Adam. Výkonem 333 dámských kliků zvítězila Jindřiška, jediná to statečná žena, které patří velké uznání, protože co si budeme povídat, kolik kolem sebe máte příslušnic něžného pohlaví, které si libují v klicích:-D Láďa s Petrem překonali 600 kliků a ukořistili bednu. Výsledky ostatních soutěžících v tabulce. Děkujeme také trenérce Míše a Hance, že přišly všechny borce podpořit. Zdařilou akci jsme zakončili na Výletné a to většinou při čaji, protože se zapadajícm sluníčkem šly teploty pod očekávání.

První ročník ukázal, že 1000 kliků za hodinu bude nejspíš zvládnutelných a je to skvělá meta pro borce, protože rozhodně chystáme pokračování této akce.

Více fotek na našem FB profilu.

Díky všem, Michal ;-)

pořadí jméno soutěžícího počet kliků
1. Adam Pechar 886
2. Láďa Žatečka 626
3. Petr Nešpor 605
4.  Láďa Voců 400 (46min)
5. David Maldonado 299 (30min)
6 Honza Kroužek 253
     
ženy    
1.  Jindřiška Kozáková 333 (dámské