MENU

BOOTCAMPS Paper Challenge

1.01.2019 (13:11)

S novým rokem Vás jistě čekají nové výzvy. My jsme pro Vás také jednu připravili. Otestuje vaši sílu a pohyblivost. Chce to jen zkusit, pokud to nevyjde napoprvé, stačí trénovat a třeba něco pěkného vyhrát :-)

 

Pravidla:

1. Zadaní výzvy: Na rovnou plochu do volného prostoru před sebe položte papír velikosti A4, který je ohnutý na půl, tak aby vypadal jako střecha. Vaším úkolem je sebrat papír ústy za  podmínek, že stojíte na jedné noze a pouze chodidlo této nohy se dotýká země. Jakýkoli jiný kontakt se zemí, jinou oporou, pomůckou, dopomáhající osobou, atd. je zakázaný. Úkol máte splněný, jakmile se i s papírem v ústech dostanete zpět do stabilního stoje. Pokud se během provádění cviku kdykoli dotknete země či jiného předmětu jinou částí těla, než chodidlem stojné nohy, nebo Vám papír vypadne z úst, nesplnili jste výzvu a můžete začít znovu. 

Možností jak to provést je několik, na příklad jednoho z nich se můžete podívat v příspěvku na našem FB.

 

2. Pravidla hry: O úspěšné provedení se můžete pokusit dvěma způsoby

  • Kdykoli na tréninku před naším trenérem, který potvrdí správní provedení výzvy. Sami Vás k tomu budou vybízet:-)
  • Kdykoli a kdekoli sami za podmínky, že svůj úspěšený pokus natočíte a vložíte do komentáře pod příspěvek na našem FB profilu.

3. Soutěž: Abychom Vás motivovali, každý kdo splní výzvu od nás dostane na tréninku něco dobrého a zdravého. Ze všech kdo splní výzvu budeme losovat jednoho muže a jednu ženu, kteří vyhrají dárkový poukaz GOLD na měsíční členství. 

Zkoušejte, trénuje a budeme se těšit na Vaše skvělé výkony!!!