MENU

Mgr. LENKA RYZÁKOVÁ

Lenka má sport ráda už od mala. V dětství trávila veškerý volný čas s kamarády na hřišti nebo na koupališti, kde hráli spoustu her. Každý rok se u nich na vesnici běhal přespolní běh. Lenka ho vyhrála a tak se její dědeček s panem Bublíkem (tatínek od našeho trenéra Marka Bublíka) rozhodli, že ji přihlásí do Kladna na atletiku na běhy u kterých zůstala dodnes. Díky atletice, kde dostala všestranný základ v pohybových dovednostech a dále rozvíjela své pohybové schopnosti se rozhodla, že bude studovat FTVS. V roce 2014 ukončila magisterské studium na FTVS obor TVS - specializace atletika. Ve stejném roce nastoupila jako učitelka tělesné výchovy na ZŠ. Nejdříve si učení chtěla pouze vyzkoušet, ale jelikož ji práce s dětmi velmi baví a naplňuje tak u tohoto zaměstnání zůstává. Také vede kroužky atletické přípravky, kondiční a běžecké tréninky dospělých. Je velice společenská a práce s lidmi ji velice naplňuje a baví. Nemá ráda uzavřené prostory a proto nejraději cvičí venku a její moto je sportuj vždy s úsměvem!

 

 

Minirozhovor s trenérkou Lenkou :-)

Co by jsi vzkázala lidem, kteří si chtějí BOOTCAMPS vyzkoušet?

Ať se lidé tohoto typu cvičení nebojí, ať přijdou a sami vyzkouší. Nejen, že si zacvičí, ale také si užijí spoustu legrace.

Co máš ráda na trénování bootcampu?

To, že se tréninky v převážné části konají venku v přírodě, tréninky jsou různorodé, sejde se vždy super parta lidí. Shrnutí - volnost, různorodost, legrace :-)

Jaká je tvoje největší přednost?

Upřímnost!

Jaká je tvoje největší neřest?

Upovídanost!

Co se o Tobě málo ví?

Nerada cvičím v uzavřených prostorech. Nedá se tam dýchat a je tam strašné vedro.

Co tě přivedlo ke sportu?

Vyhraný přespolní běh u nás na vesnici. (doplníme, že onou vískou pro zrod talentů jsou Středokluky)