MENU

Podzimní soustředění 2019 - měsíc do startu

10.09.2019 (10:53)

Podzimní soustředění 2019  - měsíc do startu

Léto, zdá se pomalinku za námi, doba dovolených a relaxu s ním. Pro nás to může znamenat využít následující dva měsíce, kdy je počasí ještě relativně přívětivé k posledním slunečným tréninkům venku v tričku a šortkách. Komu nedělají dobře vysoké letní teploty je toto období jako stvořené pro opětovné získání radosti z pohybu venku:-)

A co si to udělat trochu intenzivnější :-D:-D:-D

Přesně za měsíc 10. 10. 2019 startujeme podzimní soustředění Bootcamps v Křivoklátsku. Na lonské podzimní Klíny nám vyšlo neskutečně krásné počasí, podaří se i tentokrát? Pojeďte se s námi přesvědčit a užít si nezapomenutelný prodloužený víkend. Jsme přibližně za polovinou kapacity a budeme rádi, když se k nám přidáte.

Soustředění je skvělá možnost, jak nahlédnout do života profi sportovců. Máte pevně stanovený program, víte přesně kdy jíst, kdy cvičit, kdy spát, kdy odpočívat, stačí se jen nechat vést. Prostě báječný relax v přírodě, kde si dáte do těla v pestrých aktivitách s fajn lidmi, neřešíte práci, internet, sociální sítě, rodinu, vaření či nákupy. Bude to čas jen pro Vás, po němž se vrátítě s úsměvem zase o něco výkonnější a odpočinutější:-)

 

Mrkněte na detaily:

Podzimní soustředění Bootcamps 2019

...kdybyte měli někdo dotazy, dejte nám vědět: info@bootcamps.cz ;-)